Вступление идет как обращение к силам Тьмы и т.д. А вторая часть уже концентрация на определенном демоне. Вместо многоточий вставтье имя демона которого вы бы хотели призвать. Как и любое заклинание читаться повышая голос, последние строки практически выкрикиваются.

Septiu nves vju Spki, deviu elles aprindu spki, etru pasaules stihiju spki, visu melnu magu spki, spki simt trspadsmit baltu sveu, atnciet man palg, atsaucieties ar zmi redzams acij mana.Uzdvinsiet man savjo svtbu, dodiet redzt to, ko nel'zja redzt vienkro mirstgo. Dodiet man paldzbu kuru nevar saemt neviena niecga btne uz s beigtas zemes. Pardiet man pasauli bez gaismas. Dzrotju uz pstoajiem svto ermeiem grcinieku. Elligas svtlaimes piekritjiem Diena un briesmgas mocbas gaismas piekritjiem. Atsaucieties, piedalsiet mani ar savjo spku, nostiet man dmonu... paldzb un piedalans. Tau bs t! Tau ieradsies diens spks!

Ar Tumsas vrdu Diena, mga un dzia, es iesaucu Tumsas spkus man paldzb. Es noburu tevi tums gars... ierodaties man priek. Ar Veikie valdnieku vrdiem, zem materi nakts segas, atnciet gan! Tumsa, Nakts, pilns mness. Izdzirdiet! Bailes, auns, slepkavba.Nakts un diena, gaisma un Tumsa, labais un auni, paradze un Elle, dievs un Stans, pieemiet manjo saucienu, pardiet man dmonu. aujiet izzint btbu, cloni un izmeklanu. Dabi es varju prvaldt impriju, redzt beigts, dzirdt klusumu un izdart auni. Izdzirdiet manjos vrdus, ierodaties uz saucienu nakt! Demon...atnciet ko izpildt manjs vlmes. Ierodaties un atbildiet uz manjiem jautjumiem. Bet ne nodariet manjs gargs un fiziskas btbas kaitjumu. Tau bs t! Ierodaties gan! Tau bs t! Tau bs t!! Tau bs t!!!